ZŠ Odry, Pohořská 8

     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

První a druhé místo ve dvou výtvarných soutěžích


V letošním školním roce jsme se s žáky zúčastnili dvou výtvarných soutěží. Prvním vyhlašovatelem byla firma dodávající ovoce do škol MK Fruit s.r.o. se soutěží s názvem „Krokodýlek hledá sestřičku“. Do výtvarného zápolení bylo zapojeno celkem 45 škol a naše děvčata z 8. třídy – Daniela Juřicová, Gabriela Bočková, Ema Kopová a Kristýna Tomšů získaly 1. místo v kategorii kreslené obrázky. Všem čtyřem děvčatům děkuji za jejich trpělivost a píli. Odměnou je celodenní výlet do zábavného parku v Olomouci pro celou třídu, která děvčata podporovala.

Jsem velmi ráda, že i v této méně příjemné době se s vámi mohu podělit ještě o jednu radostnou událost. Některé z našich dětí zaujala také nabídka Western klubu Kletné, kde se rozhodli vyhlásit výtvarnou soutěž na téma „Koně a hříbata očima dětí“. Zájem z řad milovníků koní byl velký a v konkurenci ostatních účastníků z celého Severomoravského kraje se naší žákyni Kateřině Milníčkové podařilo získat ve 4. kategorii krásnou stříbrnou medaili. Odměnou Katce bude nejen naše gratulace, ale i věcný dárek od vyhlašovatelů celé soutěže.

                                                                                                                                             Bc. Lucie Malcherová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: