ZŠ Odry, Pohořská 8

     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

Výroba adventních věnců


V úterý 26. listopadu jsme si s dětmi, rodiči, prarodiči a přáteli školy připomenuli nedělní začátek adventu výrobou věnců a dětem tak alespoň maličko oživili a hlavně ukrátili to nekonečné čekání na Ježíška.

Zájem rodičů s dětmi byl velký. Přišlo více než čtyřicet dětí a jejich rodičů. Z připravených větviček se nejprve omotalo a drátkem svázalo polystyrenové kolečko a poté si z různého materiálu každý dle své představy a fantazie zdobil samotný věneček. Nápadů bylo mnoho. Paní učitelky a rodiče se vzájemně inspirovali a doplňovali. Celkem si děti vyrobily 53 adventních věnců.

Myslíme si, že se nám podařilo společně strávit příjemné odpoledne s vůní jehličí a odnést si domů nejen adventní věneček, ale i v sobě kousek té neopakovatelné předvánoční atmosféry.

Poděkování patří všem, kteří připravovali tuto akci, materiál a malé občerstvení.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: