ZŠ Odry, Pohořská 8

     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

Učíme se starým řemeslům a zručnosti


V pracovních činnostech v 7. a 8. ročníku se letos snažíme obnovit řemesla a ruční práce, které začínají být mladou generací zapomínány. Začali jsme nejprve praktickým využitím zbytků vlny na výrobu bambulek, pak jsme přešli k drátkování, které se žákům líbilo, a proto si všichni vyrobili na Vánoce pro rodiče „stromeček štěstí“, který má do rodin přinést radost a klid. Nyní se věnujeme nácviku vyšívacích stehů – křížkovým stehem vyšíváme vánoční přání, která děti myslím doma hrdě předají svým rodičům či prarodičům. Chválím je za jejich vytrvalost, snahu i za překonání občasných nezdarů, vždyť žádný zkušený z nebe nespadl. Pochvalu i podporu si zaslouží i od Vás – rodičů, ta je pro ně tím nejkrásnějším ohodnocením.

                                                                                                                                             Mgr. Lenka Pobočková


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: