ZŠ Odry, Pohořská 8

     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

Setkání rodičů a budoucích školáčků s učitelkami 1.ročníku


Ve středu 10.6.2020 odpoledne se ve škole sešli rodiče budoucích předškoláčků. Seznámili se s budoucími třídními učitelkami svých dětí, byly jim zodpovězeny všechny dotazy, předloženy organizační záležitosti a domluvili se také na schůzce s budoucími školáčky. Ta se uskutečnila hned za týden, ve středu 17.6.2020 od 15,00 hodin.

Paní učitelky Mgr. Leona Kopecká a Mgr. Lenka Malá si rozdělily děti do tříd již tak, jak s nimi budou pracovat od 1. září. Děti se seznámily se svými budoucími spolužáky, paní učitelkou, zahrály si hry, zaskotačily si a vyzkoušely různé způsoby práce ve třídě – samostatně, bez rodičů. Nakonec si odnesly drobnosti, které pro ně byly připraveny k zápisu, který se letos, kvůli koronaviru neuskutečnil.

Odpolední setkání proběhlo v příjemné atmosféře a uběhlo velmi rychle. Věříme, že dětem toto první společné setkání pomůže ke klidnému začátku školního roku již ve známém prostředí.

                                                                                                                                             R.Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: