ZŠ Odry, Pohořská 8

     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

První školní den v první třídě


První školní den jsme přivítali v naší škole 21 prvňáčků. Byla to chvíle velmi slavnostní. Nejenže se nejmladší žáci na tento důležitý den svátečně ustrojili a většina přišla i s aktovkami na zádech, ale mnozí měli i početný doprovod z řad rodičů, prarodičů a sourozenců. Sotva jsme se všichni vešli do třídy.

Děti i rodiče byli přivítání panem ředitelem, paní místostarostkou, vychovatelkami a samozřejmě paní učitelkou. Popovídali jsme si a některé odvážné děti nám pověděly, jak se do školy moc těšily.

Po krátkém přivítání děti splnily krátký úkol a obdržely pamětní list. Na stole je čekalo pár drobných dárečků, aby neodešly ze školy s prázdnou. Pak zůstaly ve třídě samy s paní učitelkou, aby měli rodiče čas zamluvit družinu, kde si budou děti po vyučování hrát.

A to už byl čas se s paní učitelkou rozloučit a jít s rodinou na malou oslavu třeba do cukrárny nebo jen tak na zmrzlinu. Tak hodně štěstí všem žáčkům a hurá do práce.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: