ZŠ Odry, Pohořská 8

     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

Sametový ples


V pátek 24. ledna 2020 jsme uspořádali v naší tělocvičně a přilehlých prostorech školy tradiční školní ples. Průběh a atmosféra celého večera byla přátelská, uvolněná a doufáme, že se všichni velmi dobře bavili. K tanci nám zahrála skupina pana Janečky KALEJ z Hranic. Ples zpestřila taneční vystoupení žáků ZUŠ, pod vedením p.uč. Romany Fardové a vystoupení taneční skupiny naší paní učitelky Renaty Danko Jurčové. K navození dobové atmosféry před 30 lety potěšily také fotokoutky připomínající období sametové revoluce a také dobu vzniku naší školy. Děkujeme všem hostům za příjemnou návštěvu.

Velké poděkování patří také všem sponzorům. Díky nim si mohli hosté odnést z plesu pěkné věcné ceny. Děkujeme také paním kuchařkám z naší školní jídelny, které se postaraly o přípravu studené večeře.

Na přípravě plesu, výzdobě sálu, plynulém průběhu večera a následném rychlém uvedení školy do původního stavu se podíleli nejen pedagogové, žáci, ale i naši bývalí žáci a přátelé školy. Za ochotu a spolupráci si všichni zaslouží velkou pochvalu. Těšíme se na shledanou 22.1.2021 u nás.

                                                                                                                                             R. Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: