ZŠ Odry, Pohořská 8

     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

Mikuláš ve školce a ve škole


Již 4.12. 2019 odpoledne zahájil Mikuláš své pochůzky. Navštívil dvě oddělení ve školce, kde rozdal malým dětem dárečky. A protože Mikuláš by to samozřejmě všechno nezvládl sám, pomohli mu již tradičně vycházející žáci. Tentokrát se nelehkého úkolu (vystoupením i před rodiči předškolních dětí) zhostili dobrovolníci z 9.B. V pátek 6.12. v návštěvě školky pokračovali v ranních hodinách v ostatních odděleních. Poté chodila pekelná skupinka s Mikulášem po škole a navštěvovala děti ve třídách naší školy. Děti I. stupně si pro čerty a anděly připravily se svými učitelkami písničky a básničky. Na II. stupni čerti většinou zašpinili žáky pekelným mourem. Kolem poledne už Mikuláš se svými pomocníky rozdával perník při obědě. Všem zúčastněným žákům patří velké poděkování za důstojný průběh mikulášského nadělování.

                                                                                                                                             Šandová Renata


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: