ZŠ Odry, Pohořská 8

     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

Virtuální Halloween


Přestože se teď nemůžeme potkávat se svými spolužáky, vymyslela naše paní učitelka Dagmar Šindlerová způsob, jak společně oslavit letošní Halloween. Sešli jsme se virtuálně, prostřednictvím aplikace Google Meet, kterou jsme zvyklí používat při distanční výuce. Naše Meet Halloweenské setkání proběhlo ve čtvrtek 29. října od 18 hodin. Přihlásili jsme se z domu přes počítač. Každý se připravil podle svých možností. Někteří spolužáci měli strašidelné masky nebo se nalíčili, stejně jako paní učitelka, a jiní se zas pochlubili vydlabanou dýní nebo jiným výrobkem. Společně jsme si řekli o tom, proč, kde a jak se Halloween slaví a čím se liší od českého svátku Všech svatých. Nakonec jsme si zahráli různé hry, například oběšence.

                                                          Zuzka Hrčiaková a Peťka Kořenková, žákyně 5. B


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: