ZŠ Odry, Pohořská 8

NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

Projekt Edison

Poslední týden v únoru k nám zavítali v rámci projektu Edison tři zahraniční studenti, a to Jane z Tchajwanu, Cathleen z Indonésie a Omer z Turecka. Lektoři prezentovali své země, historické a přírodní zajímavosti, jejich každodenní život, kulturu a tradice a naši žáci pak s nimi měli možnost diskutovat o všem, co je zajímalo. Získali tak nové informace a především možnost si procvičit angličtinu. Výuky se zúčastnili všichni žáci 2. stupně, na návštěvu přišly i děti z 1. stupně. Komunikace probíhala i o přestávkách, někteří hráli s lektorem stolní tenis, jiní si povídali na chodbě nebo v kuchyňce. Pořádnou nálož angličtiny získali žáci hostitelských rodin, u kterých byli lektoři ubytovaní. Tímto bych jim chtěla poděkovat, protože bez možnosti ubytování v rodinách by nebylo možné projekt zrealizovat.

Irena Bláhová

Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: