ZŠ Odry, Pohořská 8

     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

Děti z Jakubčovic a Mankovic v naší škole


Dne 26.2.2020 jsme pozvali do naší školy děti z Jakubčovic a Mankovic. Připravili jsme pro ně pestrý program na celé dopoledne. První vyučovací hodinu se jim věnovala paní učitelka Jurčová, která ve škole vede kroužek žurnalistiky. Děti si vyzkoušely práci redaktorů školního časopisu spolu s našimi sedmáky, kteří jej připravují. Druhou hodinu strávili žáci hodinu angličtiny s naším externím rodilým mluvčím. Další dvě hodiny byly hlavním důvodem návštěvy – setkání se zahraničními studenty v rámci program Edison, který u nás probíhal po celý týden. Děti se spolu s našimi páťáky zdokonalovaly v angličtině a dozvěděly se mnoho zajímavostí od studentů z Indonésie, Tchaj-wanu a Turecka, kteří jim povídali o své zemi – v angličtině. Na vše dohlížela paní učitelka Bláhová. Poslední hodinu předvedli žáci osmého a devátého ročníku spolu s panem učitelem Vlčkem roboty, se kterými naše děti začínají pracovat. Myslím, že po tolika hodinách strávených v angličtině to bylo pro děti velkým zpestřením. Nakonec našim hostům holky devátého ročníku ukázaly školu.

Věříme, že dopoledne strávené v naší škole se dětem líbilo a těšíme se na další společnou akci.

                                                                                                                                             R. Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: