ZŠ Odry, Pohořská 8

     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme Easyspeak

Praktická výuka na střední škole


V úterý 17. prosince 2019 jsme jako žáci devátých tříd dostali možnost navštívit Střední školu Odry. Paní učitelky se svými žáky nám představily nejprve obor kadeřník a později i obor masér. Po příchodu se nás hned ujaly kadeřnice, u kterých jsme si mohli nechat umýt, vyfoukat a někteří i vyžehlit nebo navlnit vlasy. Paní učitelka nám také předala pár rad jak správně pečovat o své vlasy.

Potom jsme se přesunuli do budovy, kde se vyučuje praxe oboru masér. Během toho, co si někteří žáci nechali udělat masáž, jsme se dozvěděli základní informace o masérství a sami jsme byli překvapeni, kolik různých druhů masáží existuje. Odpočatí jsme potom vyrazili zpátky do školy. Celé dopoledne jsme si moc užili a děkujeme za možnost vyzkoušet si obory této školy.

                                                                                                                                             Kateřina Bazalová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: